ŚWIETLICA WIEJSKA PO MAŁYM REMONCIE

Przez ostatni tydzień trwały prace związane z odświeżeniem Świetlicy Wiejskiej w Santocku. Została pomalowana w nowych kolorach główna sala, przedsionek oraz łazienki. Pod „sceną” przygotowany został biały ekran przygotowany pod możliwość korzystania z rzutnika multimedialnego (pokaz zdjęć, karaoke itp.), którego mam nadzieję się jeszcze dorobimy.

Środki na zakup farb i pozostałych potrzebnych materiałów otrzymaliśmy od Gminy Kłodawa, natomiast praca była we własnym zakresie. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim, co włączyli się do pomocy. Wymienione zostały karnisze nad oknami, które podarowali nam:

Małgorzata i Paweł Kucharscy – z Hurtowni Materiałów Budowlanych „KU-HA”  oraz Monika i Mariusz Habas

Szukamy również sponsorów. którzy oferowali by pomóc w zakupie nowych zasłon i dekoracji. Kolejnym etapem będzie remont kuchni, ale tutaj z własnych środków ciężko będzie coś zagospodarować, dlatego liczę na dalszą pomoc Gminy Kłodawa  oraz mieszkańców Santocka.

Mam nadzieję że wykonane pracę uatrakcyjnią naszą świetlicę i jeszcze częściej będzie wykorzystywana na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a uzyskane środki zostaną we właściwy sposób spożytkowane.

Sołtys Sołectwa Santocko Rafał Chodkiewicz