OSP SANTOCKO – MISTRZEM POLSKI !!

OSP Santocko po raz kolejny pokazało swoją moc.

W dniach 2-3 kwietnia na halach sportowych w Rogowie oraz Gąsawie (powiat żniński) odbył się VII Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP o Puchar Prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP. Nasza drużyna trafiła do grupy z: OSP Chocz, OSP Wrzesina, OSP Szwecja, OSP Kunowo, OSP Budki Piaseckie, OSP Chełemk oraz OSP Marcinkowo Dolne.

W pierwszym dniu zawodów rozegraliśmy 6 meczów, (3 zwycięstwa, 3 porażki), w których uzbieraliśmy 9 punktów co nie dawało nam pewności awansu do fazy ćwierćfinałowej. W niedziele odbył się mecz ostatniej szansy, do którego zawodnicy podeszli z ogromnym zaangażowaniem, resztą tego dnia byli niesamowici i maksymalni skupieni. W meczy ćwierfinałowym po ostatnim gwizdku widniał wynik 0 – 0 i o dalszej grze decydowały rzuty karne, w których genialne strzały i „instynkt” bramkarza pozwolił awansować do półfinału. Ten mecz to prawdziwy horror, większość meczu jesteśmy w posiadaniu piłki jednam przy małym błędzie tracimy bramkę. Drużyna nie załamała się i walczyła do samego końca. Na stoperze pozostały 4 sekundy i wyrównujemy, co wywołało wybuch euforii. Rzuty karne po raz kolejny rozegraliśmy profesjonalnie i w finale czekała na nas drużyna z OSP Gąsawa. Zespół z województwa kujawsko-pomorskiego ani przez chwilę nam nie zagroził i ostatni mecz wygrywamy łatwo 3 – 0 !!!!

Radości nie było końca,

Gratulację dla całej drużyny oraz opiekuna drużyny zrobiliście coś wielkiego.

Poniżej krótka fotorelacja oraz link do dzisiejszego programu w TVP Gorzów  „Lubuskie Dzień Dobry”, który przygotował krótki materiał.

TVP GORZÓW – Lubuskie Dzień Dobry