GRUDZIEŃ

W dzisiejszym dniu (23 listopada) odbyło się zebranie Rady Sołeckiej, na którym ustalony został rozkład jady na GRUDZIEŃ. Możemy obiecać, że nudno nie będzie, dla każdego coś dobrego. Już teraz zapraszam wszystkich mieszkańców do zaangażowania się w organizację spotkań i imprez. Pokażmy że potrafimy być razem.

Poniżej przedstawiam co nasz czeka jeszcze w tym roku

13 GRUDZIEŃ – MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE DLA DZIECI

W tym roku zmieniamy formułę spotkań z Mikołajem, pragnąc zapoznać dzieci z tradycjami i zabawami związanymi ze Świętem Bożego Narodzenia. Już teraz możemy zagwarantować cały worek niespodzianek i atrakcji. Konkurs na najładniejszą, najbardziej oryginalną bombkę choinkową, ubieranie choinki, śpiewanie kolęd. W celu oszacowania ilości dzieci biorących udział w zabawie będziemy prosić o zapisywanie na listach swoich pociech deklarując swoją obecność ( lista będzie dostępna na świetlicy wiejskiej oraz sklepie „Koala:)

20 GRUDZIEŃ – OPŁATKOWE SPOTKANIE SENIORÓW

Zarząd Klubu Seniora wraz z Sołtysem zapraszają na I Spotkanie Opłatkowe wszystkich Seniorów zamieszkałych na terenie Santocka. Wspólne kolędowanie przy tradycyjnych potrawach idealnie wprowadzi nas w magiczny świąteczny nastrój.

31 GRUDZIEŃ – ZABAWA SYLWESTROWA

Rada Sołecka wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Santocku już teraz serdecznie zapraszają na wspólną Zabawę Sylwestrową. Jedzenie oraz napoje we własnym zakresie a zebrane środki przeznaczone zostaną na multimedialne wyposażenie świetlicy. Chętnym proszę o kontakt pod numerem telefonu 698 383 803.

Więcej szczegółów przez każdą imprezą na stronie lub profilu:

www.facebook.com/soltys.santocko