IV Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

W sobotę, 14 marca 2015 roku na hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Słubicach, na ulicy Wojska Polskiego 1 odbyły się IV Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w halowej piłce nożnej drużyn OSP.

W turnieju wzięło udział 11 drużyn, reprezentujące jednostki OSP z: Bieniowa, Bobrowic, Bukowca, Cybinki, Drezdenka, Santocka, Siecieborzyc, Siedliska, Słubic, Starego Kisielina oraz Szlichtyngowej. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy.
W finale zmierzyły się drużyny z Santocka oraz gospodarze, strażacy z OSP Słubice. Zwyciężyli Ci pierwsi pokonują przeciwnika 1:0 i broniąc tytuł, który wywalczyli dokładnie rok temu w Krośnie Odrzańskim. W finale pocieszenia drużyna z Drezdenka pokonała Bobrowice 3:0. Dzięki zwycięstwu drużyna OSP Santocko będzie reprezentować nasze województwo w turnieju ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 28-29 marca 2015 roku w Gąsawie (woj. kujawsko-pomorskie).

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Kamil Szmit z OSP Santocko, najlepszym strzelcem został Przemysław Mądrowski z OSP Drezdenko (5 bramek), zaś nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju powędrowała w ręce Marcina Adamczewskiego z OSP Słubice.